Kriptovaliutų sekimo krepšeliai

Stebėkite visas savo valiutas vienoje vietoje

Ko gero, daugelis iš mūsų susiduria su sunkumais kai reikia sekti visas norimas valiutas – matyti jų prieaugį, turėti bendrą balansą ir pan. Taigi, mes siekiame šią problemą išspręsti ir pristatome Jums ecoin.lt įrankį Seku

Šiame įrankyje galite susidėti visas savo turimas ar tiesiog sekamas valiutas į vieną vietą, sekti jų pokytį per paskutinę valandą, parą ar savaitę.

Jokios registracijos - įveskite krepšelio pavadinimą ir gaukite unikalią asmeninę/privačią nuorodą

Statistika pateikiama paprastai ir patogiai

Dalinkitės savo pasiekimais

Norint pasidalinti savo investicinio krepšelio informacija, nebūtina daryti nuotraukų, screenshot'ų ir t.t. Dalinkitės informacija tokia kokia ji yra dabar.

Kiekvienas kriptovaliutų krepšelis turi du unikalius adresus - viešą ir privatų. Viešasis skirtas greitai peržiūrai bei dalinimuisi, tuo tarpu privatus suteikia galimybę valdyti, atnaujinti investicinį portfelį, kad šis visą laiką būtų atitinkantis tikrovę.

Visiškai nemokamas - jokių paslėptų gudrybių. Šis įrankis nemokamas ir visąlaik toks bus.

Svarbiausia - privatumas

Kaip ir visas kriptovaliutų pasaulis, taip ir mes, ypač vertiname Jūsų privatumą. Nerenakme visiškai jokios informacijos kuri nėra reikalinga. Neišsaugome net elektroninio pašto adreso, kurį galite įvesti registracijos metu (juo tik išsiunčiame privatų adresą).

Visa mūsų saugoma informacija - krepšelio pavadinimas, privatus ir viešasis adresai, valiutos esančios jame ir jų kiekis. Taip pat papildomai renka informaciją Google - lankytojų statistika.

Vertiname privatumą - todėl nėra registracijos. Saugome tik tą informaciją, kuri privaloma norint išskaičiuoti statistiką. Niekada nesidaliname jokia Jūsų informacija - jos tiesiog neturime.

Vertė paskutinę savaitę

Susikurkite krepšelį

Pavadinkite krepšelį norimu vardu ir įveskite el. pašto adresą, kad galėtume išsiųsti Jūsų privatų adresą. Tik tiek reikia norint pradėti naudotis ecoin.lt Seku įrankiu.

Kitas žingsnis - turimų valiutų pridėjimas. Spauskite "Pridėti valiutą", pasirinkite turimą monetą ir įveskite jos kiekį.

Paprasta, todėl tikime kad Jums patiks.